Profilaktyka

Nie czekaj aż zacznie boleć, jeśli widzisz coś co Cię niepokoi natychmiast idź do dentysty. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

W naszym gabinecie wyszkolony personel poinformuje Państwa o właściwej higienie jamy ustnej oraz wykona szereg zabiegów profilaktycznych takich jak:

p

rotetyka białystok zalecenia po hemisekcji licówki kompozytowe henryka sobaniec chirurgia stomatologiczna Białystok

  • Przegld stanu jamy ustnej
  • Profesjonalne czyszczenie zębów
  • Usuwanie kamienia (skaling)
  • Piaskowanie zębów
  • Fluoryzacja
  • Lakowanie


Profilaktyka to pierwszy, polegający na zapobieganiu powstawania chorób zębów i przyzębia (tkanek otaczających zęby), szczebel w leczeniu próchnicy i paradontozy. Prawidłowo stosowana pozwala osiągnąć najdoskonalsze efekty w postaci zdrowego, silnego uzębienia i pięknego, pełnego uśmiechu.

 

Profilaktyka to prosta metoda leczenia dla każdego, im wcześniej wprowadzona tym dająca lepsze efekty - zdrowe zęby i dziąsła, oszczędność czasu i pieniędzy przeznaczonych na leczenie zębów i przyzębia, piękny naturalny i własny uśmiech przez całe życie. Głównym zadaniem profilaktyki jest walka z płytą nazębną - podstawową przyczyną rozwoju próchnicy i paradontozy. Z drugiej strony, profilaktyka dąży do zwiększania odporności tkanek zęba i przyzębia na atak kwasów i bakterii. W naszej praktyce dentystycznej w Białymstoku zapewniamy pacjentom pełen zakres profesjonalnie przeprowadzanych zabiegow profilaktycznych z zastosowaniem nowoczesnych a zarazem sprawdzonych metod.

 

 

 

 

 

 

(C) Dentysta - stomatolog - Bialystok - Białystok - Stefan Sobaniec 2010